homeWydarzenia → Szkolna Liga Robin Hooda w parku zamkowym

Szkolna Liga Robin Hooda w parku zamkowym

2 maja, w drugi dzie Suskiej Majówki, w parku zamkowym odbya si kolejna edycja turnieju uczniczego zorganizowanego przez TS Zamek Suski w ramach Szkolnej Ligi Robin Hooda. W zmaganiach przeprowadzonych na tle pery renesansu jak jest suski zamek wystartowao 76 zawodników.

Zgodnie z regulaminem w pierwszym etapie rywalizacji ucznicy oddali po 30 strzaów. Dzieci modsze celoway po 15 razy do tarcz oddalonych od nich o 10 i 5 metrów, a dzieci starsze mierzyy do celów znajdujcych si w odlegoci 15 i 10 metrów. W ten sposób wyoniono zwycizców klasyfikacji punktowej. Najlepsza dziesitka wywalczya przy tym prawo startu w drugiej, jeszcze bardziej widowiskowej konkurencji jak jest strzelanie do jabek, w które trzeba byo trafi z odlegoci 10 metrów (dzieci modsze) lub 15 metrów (dzieci starsze).

Dekoracji zwycizców oraz wrczenia nagród rzeczowych dokonali Sekretarz Urzdu Miasta Sucha Beskidzka Zbigniew Maryon, dyrektor Muzeum Suskiego Suchej Beskidzkiej Andrzej Pe oraz wychowanka TS Zamek Suski, uczestniczka Olimpiady w 2010 r w Londynie, multimedalistka zawodów midzynarodowych rangi mistrzowskiej, bdca nadal czoow zawodniczk uczniczej kadry Polski – Natalia Leniak.

Wyniki indywidualne:

Dzieci starsze:

Strzelanie do jabek:
1. Szczepara Milena (UKS Diana Wolbrom)
2. Turzavska Wiktoria (LKS ucznik ywiec)
3. Lazar Zuzanna (TS Zamek Suski Sucha Beskidzka)

Wyniki punktowe:
1. Szczepara Milena (UKS Diana Wolbrom) 265
2. Turzavska Wiktoria (LKS ucznik ywiec) 247
3. Donczak Ewelin (LKS ucznik ywiec) 242
4. Majda Aleksandra (UKS Diana Wolbrom) 241
5. Fira Ewa (UKS Diana Wolbrom) 238
6. Krupnik Magdalena (ULKS Sokole Oko Zawadka) 227
7. Lazar Zuzanna (TS Zamek Suski Sucha Beskidzka) 218
8. Porochovnikowa Katerina (LKS ucznik ywiec) 217
9. witek Urszula (ULKS Sokole Oko Zawadka) 206
10. Zasiedatielieva Alisa (LKS ucznik ywiec) 200

Strzelanie do jabek:
1. Gazka Micha (LKS ucznik ywiec)
2. Lazar Antoni (TS Zamek Suski Sucha Beskidzka)
3. Dowhaluk Nazar (LKS ucznik ywiec)

Wyniki punktowe:
1. Klokockyi Pavlo (LKS ucznik ywiec) 229
2. Dowhaluk Nazar (LKS ucznik ywiec) 221
3. Lazar Antoni (TS Zamek Suski Sucha Beskidzka) 207
4. Gruszecki Kamil (LKS ucznik ywiec) 205
5. Wójcik Filip (ULKS Sokole Oko Zawadka) 195
6. Kowalski Jakub (LKS ucznik ywiec) 190
7. Gazka Micha (LKS ucznik ywiec) 189
8. witek Kamil (ULKS Sokole Oko Zawadka) 186
9. Gladchenko Dmytro (LKS ucznik ywiec)182
10. Rakhuba Vitalii (LKS ucznik ywiec)169

Dzieci modsze:

Strzelanie do jabek:
1. Fajfer Lilia (ULKS Sokole Oko Zawadka)
2. Nosal Oliwia (ULKS Sokole Oko Zawadka)
3. ukako Anna (LKS ucznik ywiec)

Wyniki punktowe:
1. Nosal Oliwia (ULKS Sokole Oko Zawadka) 256
2. Majda Antonina (UKS Diana Wolbrom) 239
3. Fajfer Lilia (ULKS Sokole Oko Zawadka) 238
4. Markhlewska Magorzata (SNIS Bkit Gruszowiec) 207
5. Kudzia Amelia (LKS ucznik ywiec) 196
6. Cwajna Zofia (LKS ucznik ywiec) 193
7. Król Julia (ULKS Sokole Oko Zawadka) 187
8. Klimczak Zofia (LKS ucznik ywiec) 185
9. Golonka Katarzyna (LKS ucznik ywiec) 175
10. ukako Anna (LKS ucznik ywiec) 168

Strzelanie do jabek:
1. Zaborowski Kacper (LKS ucznik ywiec)
2. Kowal Pawe (UKS Diana Wolbrom)
3. Piecha Patryk (TS Zamek Suski Sucha Beskidzka)

Wyniki punktowe:
1. Piecha Patryk (TS Zamek Suski Sucha Beskidzka) 240
2. Zaborowski Kacper (LKS ucznik ywiec) 234
3. Chrobak Kacper (ULKS Sokole Oko Zawadka) 219
4. Rolka Micha (ULKS Sokole Oko Zawadka) 203
5. Diakovski Daniel (LKS ucznik ywiec) 196
6. Kowal Pawe (UKS Diana Wolbrom) 190
7. Adamek Dawid (LKS ucznik ywiec) 183
8. Siejka Mateusz (UKS Diana Wolbrom) 177
9. Olejarz Jakub (ULKS Sokole Oko Zawadka) 165
10. Kamiski Micha (ULKS Sokole Oko Zawadka) 163

Wyniki zespoowe:
1. LKS ucznik ywiec 2 548 pkt
2. ULKS Sokole Oko Zawadka 2 408 pkt
3. UKS Diana Wolbrom 1 350 pkt
4. TS Zamek Suski Sucha Beskidzka 845 pkt
5. SNIS Bkit Gruszowiec 641 pkt
6. S Achilles Dobczyce 193 pkt

 

ródo: strona Urzdu Miasta Sucha Beskidzka Szkolna Liga Robin Hooda w parku zamkowym - Aktualnoci - Urzd Miasta Sucha Beskidzka (sucha-beskidzka.pl) 




    lekcje muzealne         dla przewodnik�w

    Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej
    ul. Zamkowa 1
    34-200 Sucha Beskidzka

    tel. + 48 33 874 26 05
    fax: + 48 33 874 26 05
    Zobacz nas na: