homeWydarzenia → WIELKA GRA MIEJSKA

WIELKA GRA MIEJSKA

Już w sobotę 24 lipca odbędzie się piąta edycja wielkiego hitu Biblioteki Suskiej – Wielkiej Gry Miejskiej pt.: „Wehikuł Czasu”. Tym razem z okazji 125-lecia nadania praw miejskich Suchej Beskidzkiej  uczestnicy gry wyruszą w niezwykłą podróż w czasie do Cesarsko – Królewskiej Suchej. Gracze wcielą się w role śmiałków, którzy cofając się w przeszłość będą musieli zmienić bieg wydarzeń, aby zapobiec katastrofie w przyszłości.
Wielka Gra Miejska to cieszące się ogromnym zainteresowaniem, zorganizowane z epickim rozmachem wydarzenie, które zawsze gromadzi komplet graczy i za każdym razem pozwala przenieść się uczestnikom do innej rzeczywistości.
W piątej edycji Wielkiej Gry Miejskiej po raz pierwszy użyta zostanie niezwykle popularna na całym świecie aplikacja mobilna do tworzenia gier miejskich - Actionbound. Dzięki czemu, poza tradycyjnym pokonywaniem trasy i mierzeniem się z różnego rodzaju wyzwaniami, gra zostanie wzbogacona o multimedialne efekty i nowe rodzaje zadań. Do udziału w grze niezbędny będzie smartfon lub tablet z dostępem do Internetu (jeden na drużynę) oraz zainstalowana darmowa aplikacja Actionbound.
Partnerami Biblioteki Suskiej i współorganizatorami przedsięwzięcia są: Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka, Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej oraz Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej
 
Zgłoszenia 2-4 osobowych drużyn przyjmowane będą do 23 lipca do godziny 15.00
osobiście: w Bibliotece Suskiej, ul. Mickiewicza 27,
telefonicznie: 33 812 08 33, 33 812 08 34
mailowo: sucha@bibliotekasuska.pl.
 
Źródło: Biblioteka Suska


  WIELKA GRA MIEJSKA  - 1

  lekcje muzealne         dla przewodników

  Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej
  ul. Zamkowa 1
  34-200 Sucha Beskidzka

  tel. + 48 33 874 26 05
  fax: + 48 33 874 26 05
  Zobacz nas na: