homeWydarzenia → Zajęcia Klubu Młodego Muzealnika w czerwcu

Zajęcia Klubu Młodego Muzealnika w czerwcu

Zapraszamy dzieci w wieku 8-11 lat na zajęcia pt. „Być artystą” w ramach Klubu Młodego Muzealnika, które odbędą się 15 czerwca (tj. sobota) 2024 roku.

 

Na czerwcowych zajęciach uczestnicy Klubu Młodego Muzealnika dowiedzą się, jak wygląda i z czym wiąże się zawód artysty. Kim w ogóle jest artysta/-tka? Jak może wyglądać pracownia, w której tworzone są dzieła sztuki? Jakich materiałów i narzędzi używają twórcy? By znaleźć odpowiedz na te i inne pytania, wspólnie odwiedzimy ekspozycje muzealne, na których zobaczymy eksponaty wykonane w różnych technikach artystycznych.

Ponadto odwiedzimy oranżerię w parku zamkowym. Poznamy zarys jej historii i porównamy czy obecnie wygląda tak samo, jak na zachowanych fotografiach i obrazach.

Oprócz części edukacyjnej, na zajęciach każdy będzie mógł wykazać się kreatywnością, wykonując własny obraz na drewnie oraz inne prace plastyczne.

 

Czas trwania zajęć: od 11:00 do 13:00

Koszt zajęć: 25,00 zł

 

Ilość miejsc na zajęcia jest ograniczona. W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 33 874 26 05 (wew.22) lub mailowo: muzeum@sucha-beskidzka.pl

Regulamin zajęć oraz zgoda na uczestnictwo dostępna jest w kasie muzeum oraz na stronie internetowej muzeum.
lekcje muzealne         dla przewodnikďż˝w

Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej
ul. Zamkowa 1
34-200 Sucha Beskidzka

tel. + 48 33 874 26 05
fax: + 48 33 874 26 05
Zobacz nas na: